(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 
Версия для печати Версия для печати

BIO TWIN 360ml

360.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Кол-во:  

Виробник: Piiloset, Фінляндія.

BIO TWIN Багатоцільовий розчин для очищення, дезінфекції, зберігання, ополіскування та зволоження будь-яких м'яких контактних лінз.

Розчин розроблявся насамперед для силіконгідрогелевих лінз і рекомендується для людей із чутливими очима чи симптомами сухості.

BioTwin підходить для сухих і чутливих очей

Насолоджуйтеся відчуттями

Pilloset BioTwin - чудовий вибір для тих, хто хоче користуватися контактними лінзами частіше і довше.

Висока ефективність BioTwin досягається завдяки складній комбінації унікального біологічного засобу, інноваційного

лубриканту та природної зволожувальної речовини. Розроблений компанією Oy Finnsusp Ab, Twin-Edaxy" являє собою одноразову рідину, що зволожує лінзи та за умови щоденного використання видаляє білки та інші забруднення  лінз. Біологічний розчин для очищування, нешкідлива для очей.

Діє ефективно і не викликає подразнення очей.

Гіалуронан забезпечує природне зволоження

Bio тwin зволожує очі та контактні лінзи природним чином за допомогою гіалуронану. Гіалуронан зустрічається в людському організмів природному вигляді. Він полепшує симптоми захворювання "сухого ока", захищає епітеліальну тканину рогівки і прискорює загоєння ран ропаки. Його унікальна вологоутримувальна здатність і в'язкопружні властивості сприяють зволоженню поверхні ролівки та роблять ваші очi більш вологими менш втомленими.


Ploset BioTwin" розроблено у співпраці з Федерацією алергії та астми Фінляндії. Продукт ретельно оцінений фахівцями Федерації алергії та астми і підтверджений відсутність у його складі подразнюючих або алергенних інгредієнтів. Таким чином, Віotwin є одним з продуктів сімейства продуктів по догляду Pilloset з маркуванням


Allergy Label Спеціальний футляр для лінз підвищує безпеку

З кожним флаконом BioTwin 360 мл ви отримуєте новий, спеціальний футляр для лінз. Завдяки іонам срібла, вбудованим у матрицю, футляр для лінз Pilloset BioTwin має антимікробні властивості. При використанні разом з ВіоTwin антимікробний футляр для лінз ще більше підвищує безпеку використання ваших контантних лінз.

Як і всі інші засоби догляду Piloset, BioTwin не містить речовин тваринного походження і не тестується на тваринах.

BioTwin- призначений для очищення та дезінфекції всіх типів контактних лінз: силіконгідрогелевих, гыдрогелевих, жорстких, газопроникних і склеральних лінз.

  До складу Bio Twin входить інноваційний активний компонент Twin-EdaXyl, який зволожує контактну лінзу та видаляє з неї забруднення, причому діє він не лише при обробці лінз розчином, а й під час носіння.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно BIO TWIN 360ml:


Введите число, изображенное на рисунке
code