(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 
Версия для печати Версия для печати

Aqua Soft 350мл+350мл

500.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Кол-во:  

Виробництво: Avizor (Іспанія)

Розчин Aqua Soft чудово очищає, дезінфікує, обполіскує та зберігає м'які контактні лінзи. При цьому Aqua Soft видаляє білки та ліпоїди не тільки з поверхні лінзи, але й виконує глибоке очищення. Використання універсального розчину Aqua Soft дозволяє обійтися без стомлюючої процедури механічного очищення м'яких контактних лінз, про що говорить напис на упаковці "No Rub". Немає необхідності застосування ензимних таблеток або інших розчинів для контактних лінз.

До складу розчину входять активні речовини:

Полігексанід (дезінфікуючий компонент) – 0,0002%,

Полоксамер (сурфактант – хімічний поверхневий очищувач) – 0,25%,

Етилендіамінтетраоцтова кислота (комплексоутворююча речовина) – 0,10%,

Полівінілпіролідон – 0,5%, агент, що видаляє протеїни, боратний буфер.

Дезінфікуючий полігексанід: бактерицидний засіб з широким спектром дії, ефективний у знищенні всіх типів мікроорганізмів.

Полігексанід – це потужна протидія захисним механізмам мікробів, що робить його унікальним антибактеріальним компонентом розчину Aqua Soft.

Поверхнево-активний Полоксамер: ефективний засіб, що очищає, надає паралізуючу дію на деякі мікроорганізми (напр. Pseudomona aeruginasa) і тим самим не дає їм прикріплятися до поверхні контактних лінз. Завдяки наявності Полоксамера універсальний розчин Aqua Soft запобігає розвитку різноманітних інфекцій та кератиту, які досить часто зустрічаються у людей, які використовують контактні лінзи. Aqua Soft - формула зволоження та комфорту

Використання у формулі Aqua Soft зволожуючої речовини дозволило регулювати в'язкість слізної рідини, збільшивши комфортність носіння контактних

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Aqua Soft 350мл+350мл:


Введите число, изображенное на рисунке
code