(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 

Каталог товарів

Виробники

Не знайшли, що шукали?
Версия для печати Версия для печати

ULTRA One Day 30 + 5 лінз у подарунок

1390.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Радіус кривизни (BC):
Оптична сила (D):
Кол-во:  

Характеристики - Bausch + Lomb ULTRA One Day 

Виробник:Bausch and LombBC

Діаметр:14.20

Як часто міняти?: 1 день

Термін придатності: 12 місяця і більше

Киснепроникність: 134 Dk/t

Вміст води: 55%

Назва продукту:Bausch + Lomb ULTRA One Day

Діоптрії: від -12.00 до +6.00

Матеріал лінз:Kalifilcon A

Чи можна спати в лінзах?: Ні

УФ-фільтр: Так

Bausch + Lomb ULTRA One Day контактні лінзи

Це одноденні лінзи від виробника Bausch + Lomb, які забезпечують оптимальний комфорт для очей і відмінну корекцію зору протягом дня. Силікон-гідрогелеві лінзи Bausch + Lomb ULTRA One Day також подбають про здоров’я та відмінну форму ваших очей.

Виняткові технології

Під час виробництва цих лінз використовуються дві інноваційні технології для забезпечення високого рівня зволоження та максимального комфорту протягом дня.

MoistureSeal technology - це передова технологія, яка забезпечує високий рівень вологи завдяки своїм гідрофільним інгредієнтам. Сам силікон-гідрогелевий матеріал містить 55% води і завдяки технології MoistureSeal зберігає 96% всієї вологи навіть після 16 годин носіння лінз.

ComfortFeel technology підтримує відчуття комфорту, вивільняючи інгредієнти, які збагачують і стабілізують слізну плівку. Вони складаються в основному із зволожуючих інгредієнтів, осмопротекторів і електролітів. Всі ці речовини підтримують слізну плівку в ідеальному стані.


Оптичні властивості 

Ці лінзи мають оптичні властивості високої роздільної здатності. Ваш зір буде ідеально виправлений, як у ясний день, так і при низькій видимості. Ці контакти усувають неприємні сферичні аберації - напр. розмитість зору під час водіння в нічний час (особливо викликане світлом фар зустрічного транспорту).

 

Bausch + Lomb ULTRA One Day мають фільтр UVA та UVB класу II. Це блокує до 95% усіх UVB та 50% усіх UVA променів. Проте контактні лінзи ніколи не забезпечують повний захист очей, оскільки лінза не покриває всю поверхню ока. З цієї причини ми завжди рекомендуємо доповнювати захист від ультрафіолету парою якісних сонцезахисних окулярів.

Використання

Bausch + Lomb ULTRA One Day — це одноразові одноденні контактні лінзи, які не потребують догляду. Просто утилізуйте лінзи після використання - наприкінці дня, перед сном - і почніть наступний день із новою парою.

Матеріал лінз має легкий синій відтінок, що полегшує поводження з лінзами.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно ULTRA One Day 30 + 5 лінз у подарунок:


Введите число, изображенное на рисунке
code