(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 

Каталог товарів

Виробники

Не знайшли, що шукали?
Версия для печати Версия для печати

AirOptix Colors 2шт

920.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Оптична сила (D):
Колір лінзи:
Кол-во:  

Air Optix COLORS – остання сучасна розробка компанії Alcon. Це кольорові лінзи, які за всіма показниками перевершують усі відомі кольорові лінзи.

Це лінзи, що дихають. Силікон-гідрогелевий матеріал має високу киснепроникність, що в 6 разів більше, ніж у гідрогелевих контактних лінз. У цьому рівень вмісту вологи в лінзах – лише на рівні.

Оптимальний баланс води та повітря дозволяє носити лінзи протягом дня, не відчуваючи дискомфорту, не страждаючи від пересихання лінз та кисневого голодування рогівки.

Щоб досягти повної зміни кольору, фахівці компанії створювали лінзи за новою колірною технологією 3-in-1.

Фарбуючий пігмент вбудовується всередину лінзи, рівномірно розподіляється і дає 9 разючих кольорів. А для чіткості Air Optix COLORS є зовнішній колірний край.

Плазмова обробка поверхні лінз дозволяє запобігти білковим відкладенням у великих кількостях. Тому нові кольорові лінзи Air Optix COLORS є безпечними.

Air Optix COLORS розраховані на щомісячну заміну.

  Кольорові контактні лінзи AirOptix Colors є ультрасучасними «дихаючими» лінзами визнаного виробника Alcon. На світовому ринку офтальмологічних товарів вони вважаються неповторними через те, що їх виготовляють із особливого матеріалу – силікон-гідрогель, що характеризується наявністю високого ступеня повітропроникності. Завдяки цьому лінзи не дозволяють оку пересихати, забезпечують максимально природний відтінок рогівки очей, а також дуже комфортні в постійному носінні.

     Додаткова особливість – наявність зовнішнього затіненого кольору, завдяки чому очі виглядають ще глибше і красивіше. Підходять навіть власникам темних очей, ідеальні для щоденного носіння, потребує заміни через 30 днів використання.


Характеристики

Матеріал: Лотрафілкон B

Режим заміни: 1 міс.

Режим носіння: Денний, гнучкий

Вміст води: 33 %

Товщина у центрі: 0.08 мм

Діаметр: 14.2 мм

Упаковка: 2 шт.

Радіус кривизни: 8.6

Оптична сила: 0.0 до -8,00 крок 0,5

DK/t (киснепроникність) : 138,00

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно AirOptix Colors 2шт:


Введите число, изображенное на рисунке
code