(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 

Каталог товарів

Виробники

Не знайшли, що шукали?
Версия для печати Версия для печати

Biotrue 120мл

275.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Кол-во:  

Biotrue – інноваційний багатофункціональний розчин компанії Bausch+Lomb, натхненний біологією ваших очей. Biotrue розроблений на основі детального вивчення систем зволоження, очищення та підтримки здоров'я очей, створених природою.


Особливості Biotrue:

Подвійна система дезінфекції

Завдяки поєднанню двох дезінфектантів PHMB та PQ-1 Biotrue проникає, руйнує та дезінтегрує мікробні клітини. Розчин особливо ефективний проти бактерій, грибків та акантамеб.


Зволоження лінзи

Розчин зволожує контактні лінзи та забезпечує комфорт очам за рахунок гіалуронової кислоти – натурального біополімеру, який входить до складу тканин ока.


pH здорової сльози

Здорові очі підтримують ідеальне середовище. Формула рідини для лінз Biotrue відповідає рН здорової сльози. Підтримка природного стану очей оптимально активує подвійну систему дезінфекції.


Зберігає здорові білки сльози

З Biotrue зберігається білок лізоцим, який підтримує природну антимікробну активність слізної рідини. Biotrue утримує у 13 разів більше лізоциму, ніж інші розчини.


Крім того, Biotrue піднімає та видаляє відкладення денатурованих білків, які можуть з'явитися на поверхні лінзи.


Інструкція із застосування Biotrue

Щодня використовуйте універсальний розчин Biotrue, щоб очистити та дезінфікувати контактні лінзи, видалити білки. Щоразу після того, як зняли лінзи:


Нанесіть мінімум по 3 краплі Biotrue на поверхню кожної лінзи та акуратно протріть круговими рухами протягом мінімум 20 секунд.


Ретельно промийте кожну сторону лінзи розчином протягом 5 секунд.

Помістіть лінзи в контейнер, попередньо заповнивши його новим розчином BioTrue. Залиште лінзи в розчині щонайменше на 4 години. Не забувайте міняти розчин у контейнері перед зняттям лінз та після їх надягання.


При проведенні клінічних випробувань 81% пацієнтів відзначили, що вони сприймали цей розчин як сльозу. Даний розчин підходить для догляду як за гідрогелевими, так і силікон-гідрогелевими лінзами. Прозорі флакони, в які розчин розливається, дозволяють пацієнтам постійно контролювати його кількість.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Biotrue 120мл:


Введите число, изображенное на рисунке
code