(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 

Каталог товарів

Виробники

Не знайшли, що шукали?
Версия для печати Версия для печати

I Care (OKVision) (360мл+360мл)

530.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Кол-во:  
Країна виробник: Фінляндія
I-CARE (Ай-Кер) 360 мл - Цей біосумісний засіб вважається ідеальним варіантом для алергіків та людей, очі яких дуже чутливі до зовнішніх подразників.

Механізм дезінфекції I CARE заснований на вдалій співпраці дезінфікуючого засобу та біосинтезованого очищувального агента (біодетергент).

Біодетергент здатний ефективно видаляти будь-які відкладення на поверхні лінзи, він сприяє зменшенню поверхневого натягу, легко проникає через біоплівки, руйнуючи відкладення та перетворюючи їх на маленькі частинки. Внаслідок чого дезінфікуючий засіб може легко та ефективно знешкодити та видалити різні мікроорганізми. Відкладення на контактних лінзах стають розчинними у воді, а сам біодетергент моментально руйнується у вічі, не викликаючи його подразнення.

Біодетергент більш ніж утричі збільшує ефективність дезінфікуючої речовини. Мінімальна доза дезінфікуючого засобу та відсутність додаткових хімічних реагентів, що очищають, не викликає подразнення навіть у дуже чутливих очей і не порушує природної структури слізної плівки.

При регулярному використанні I-CARE, ви можете не хвилюватися з приводу того, що ваші очі постраждають від будь-яких інфекцій або запалень.

У процесі тестування не було виявлено жодних токсичних ефектів, які могли б зашкодити зору або призвести до роздратування. Більше того, після того, як розчин потрапляє у вічі, він руйнується і моментально виводиться назовні разом зі сльозами.

ПЕРЕВАГИ РОЗЧИНУ I-CARE 360МЛ:
  • унікальний склад;
  • відсутність токсичних ефектів;
  • сумісність із чутливими очима;
  • прийнятна ціна.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно I Care (OKVision) (360мл+360мл):


Введите число, изображенное на рисунке
code