(050)3005405 viber;    vzglyadcom@gmail.com 

м. Харкiв;  +380503005405 Viber, Telegram. 

(пусто)
 
Версия для печати Версия для печати

Акцiя! Neo Plus 3шт (360мл+360мл+360мл)

525.00 грн.
На складе: да

Выберите параметры товара!

Кол-во:  

Neo Plus – універсальний розчин для очищення, дезінфекції та зберігання МКЛ, виробник – Neo Vision (Південна Корея).

Рідина для лінз Neo Plus (Нео Плюс) – третє покоління багатофункціональних розчинів. Прекрасно впорається з очищенням та увлажненням усіх типів м'яких контактних лінз. Його склад розроблений спеціально з урахуванням потреб найвибагливіших покупців. Зміст усіх активних компонентів розчину Нео Плюс підібрано таким чином, що цю рідину для догляду можна рекомендувати для чутливих очей.


Склад:

Динатрій едетат (0,05%),

Полоксамер407 (0,03%),

Хлорид калію (0,25%),

Полігексанід,

Борна кислота.

Кожний компонент розчину відповідає за певний етап догляду за лінзами.


Полігексанід має високу ефективність проти грампозитивних бактерій та різних вирусів.


Полоксамер 407 - ПАР (поверхнево-активна речовина) у парі з динатрій едетат видаляє як органічні (білкові, жирові) так і неорганічні загрязнення з поверхні матеріалу МКЛ. Створює захисну кулю і блокує утворення нових відкладень, при цьому не є токсичною.


Борна кислота надає актісептичне та фунгістатитське вплив.


Розчин для лінз NEO PLUS – чудовий засіб для очищення, дезінфекції, зволоження та збереження всіх типів м'яких контактних лінз. Розчин розроблений спеціально із турботою про здоров'я ваших очей. Завдяки особливій формулі, NEO PLUS рекомендовано використовувати власникам чутливих очей. І більше того, він сприяє профілактиці очних захворювань!

  • простота використання
  • унікальний склад
  • найкращі часові показники
  • доступна ціна
  • міжнародні сертифікати

Багатофункціональний розчин NEO PLUS спеціально розроблений для максимально ефективного, простого у використанні та швидкого очищення будь-яких типів м'яких контактних лінз. Рідина NEO PLUS відноситься до третього покоління багатофункціональних розчинів. Завдяки чому, повний цикл очищення, стерилізації, дезінфекції та збереження займає лише 4 години.


4-х етапна система очищення контактних лінз:

1. Використовуючи розчин для лінз NEO PLUS, акуратно протріть і ретельно промийте контактні лінзи протягом 20 секунд. Достатньо 3-х крапель розчину для кожної сторони лінз.

2. Помістіть вже очищені контактні лінзи у відповідний контейнер для зберігання та залийте їх рідиною для лінз NEO PLUS. Мінімальний час стерелізації складає 4 години.

3. Засіб для дезінфекції контактних лінз NEO PLUS, чудово видаляючи ліпідні та протеїнові відкладення, ефектно бореться з бактеріальними та грибковими мікроорганізмами.

4.Особлива формула розчину для лінз NEO PLUS, забезпечуючи високоефективне очищення та зволоження контактних лінз, сприяє їх подовженій зносостійкості.


  Універсальний розчин для лінз NEO PLUS рекомендований спеціалістами офтальмологів з усього світу. Застосовувати його радять з будь-якими типами контактних лінз.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Акцiя! Neo Plus 3шт (360мл+360мл+360мл):


Введите число, изображенное на рисунке
code